Sonar+D, Digilogue Desteğiyle, Üçüncü Kez İstanbul’da!

Yaratıcılığı ve teknolojiyi bir araya getiren Digilogue, 9 Mart’ta Sonar+D Istanbul’u, sanat, teknoloji ve yaratıcı fikirlerin endüstrileri nasıl etkilediğini gözlemleyerek sahneye taşımaya hazırlanıyor. İnovasyonlar üzerinden tüm sektörlere ilham veren Sonar+D, sanat ve teknolojiyi birleştirerek hayalin ötesinde bir etki bırakıyor. Tüm sektörlerden araştırmacılar ile iş birliği yaparak yaratıcı fikirlerin bugünü ve geleceği nasıl değiştirdiğine tanık olun!

5 Açık Çağrıdan oluşan Sonar+D, sanatçıları, araştırma merkezlerini, üniversiteleri iki gün boyunca ilham vermeye ve yeni dünyaları keşfetmeye çağırıyor. Heyecanlandıran işler keşfetmek, yeni fırsatlar, beceriler edinmek, yepyeni bir network ağı oluşturmak için eşsiz ve ilham dolu açık çağrılara kulak verin!

Sanat, teknoloji ve yenilikler üstüne odaklanmış bir sergi alanı olan MarketLab, başarılı şirketleri, girişimleri, yaratıcı stüdyoları ve araştırma merkezlerini yeni ürünler ve prototipler sergilemek için bir araya getiriyor. Başvuru için tıkla.

Creative Studios, yeni medya, grafik ve animasyon sektörlerinde rol alan tüm yaratıcı atölyeleri, fikir alışverişinde bulunmak ve deneyimleri paylaşmak amacıyla bu heyecanlı festivale davet ediyor. Başvuru için tıkla.

Startup Garden, yenilikçi projesi resmi bir şekilde devam eden yaratıcı sektörlerde uzmanlaşmış startuplar için uluslararası bir fırsat sunuyor. Sektör içinde kilit rol oynayan yatırımcılarla bir araya gelme fırsatını kaçırmayın! Başvuru için tıkla.

Realities, kürate edilmiş interaktif enstalasyonlar ve teknoloji ağırlıklı görsel-işitsel şovlar ile sanal gerçeklik alanında en yeni gelişmeleri öğrenmeye hazırlanın. Başvuru için tıkla.

Yaratıcı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ve iş alanında kendini kanıtlamış kişilerin teknolojinin geleceği üzerine fikir yürüttüğü bir platform olan Demos için yerinizi ayırtın! Başvuru için tıkla.

Digilogue