Base: Yeni Nesil Sanatçı Platformu

Digilogue Türkiye’nin yeni nesil sanatçı platformu BASE’in Dijital sanat partnerliğini üstleniyor!

Günümüzün en önemli kavramlarından dijital dönüşümü konu alan Digilogue, Türkiye’nin yeni nesil sanatçı platformu BASE’in dijital sanat partneri olarak farklı disiplinlerden yeni nesil sanatçıları destekliyor!

BASE Türkiye’deki ilk kolektif Güzel Sanatlar Fakülteleri yeni mezunlar sergisi. Türkiye genelinde tüm Güzel Sanatlar Fakülteleri’nin resim, heykel, fotoğraf ve video, grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı, baskı sanatları, cam ve seramik bölümlerinden yeni mezun öğrencilerin çalışmalarını aynı çatı altında bir araya getiriyor.

Yeni mezun sanatçı adaylarını kamu, sanat sektörü, yaratıcı endüstriler ve medya ile buluşturmayı hedefleyen BASE, mezuniyetten profesyonel sanat hayatına geçişlerinde onlara destek olmayı, kariyerlerine bir ivme ve yön kazandırmayı amaçlıyor . Türkiye’nin gelecek sanatçı nesline ışık tutacak olan Base, aynı zamanda galeri, koleksiyonerler, sanatseverlerin ve yaratıcı endüstrilerin de genç yetenekler keşfetmesine aracı olma misyonu taşıyor.

Projeler

Kampüste Dijital Sanat

19 Nisan – 15 Mayıs 2019

Responsive image
Responsive image

Base 2018

Günümüzün en önemli kavramlarından dijital dönüşümü konu alan Digilogue, dijital sanat partneri olduğu BASE kapsamında Future Tellers sergisinden seçilen işleri yeniden sergiliyor.

Videos

Digilogue