Sonar+D 2018 Seni Çağırıyor

6 ve 7 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Sónar İstanbul kapsamında, yaratıcılık ve teknoloji odağında yoğun bir gün yaşatacak Sónar+D İstanbul, 7 Nisan’da Digi.logue desteğiyle Zorlu PSM’de gerçekleşecek. 3 açık çağrı başlatan platform; orijinal ve yenilikçi projeleri tanıtan Market Lab; girişimlere adanan Startup Garden; işlerini sergilemek isteyen tüm yaratıcı profesyonellere açık olan Creative Call ile sektörün öncü isimlerini bekliyor!

MarketLab

Sanatsal, teknolojik, yaratıcı işler ve yenilikler üstüne odaklanan eşi benzeri olmayan sergi ortamı sunan MarketLab; sanatçıları, geliştiricileri, araştırma merkezlerini, üniversiteleri, markaları ve yenilikçi fikirleri olan bireyleri bir araya getiriyor. Ürünlerinizi ve prototiplerinizi hedef kitleniz ile test edebilir, projenizi izleyiciler ve sektörün öncüleri ile buluşturarak bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Başvur

Startup Garden

The Startup Garden, yaratıcı endüstri ekosisteminde kilit bir rol oynayan yatırımcı, yaratıcı, geliştiri ve girişimcilerden oluşan ulusal ve uluslararası firmaları bir araya getiren bir tanıtım ve sergi alanıdır. En az 12 aydır resmi bir şekilde devam eden bir projeniz varsa, olan yaratıcı endüstrilerde (müzik, video, sanat, donanım, VR, tasarım vb.) uzmanlaşmış bir start-up yapısında olduğunuzu düşünüyorsanız, projenizi mentorlar, yatırımcılar ve projenizi sunabilir, Sónar izleyicileri ile tanışabilirsiniz.

Katıl

Creatives Call

Sónar+D İstanbul 2018 yaratıcı ve teknoloji sektörlerine dokunan, Sónar+D’de sergileyecek işi ya da eseri olduğunu düşünen herkese açık.

Tanışalım

Digilogue