Zirve

Paneller ve atölyelerle, sanat ve teknolojinin geleceğine dair fikir yürütülen programıyla alanın üreten, öğreten ve araştıran isimlerini bir araya getiren Digilogue Zirve'leri, yaratıcı endüstrilerin temsilcilerinii bir araya getiriyor.

Responsive image

Future Tellers 2018

19-20 Ekim 2018

Yeni Öğrenme, Veri Çağında Profil Oluşturma, Toplum ve Kültür Üzerinde Algoritmaların Etkisi, Dijital Alanlarda Kullanıcının Gizlilik ve Yasal Hakları ile Özgürlükleri alanında araştırmalarıyla alanın üreten, öğreten ve araştıran isimlerini bir araya getirecek zirve, farklı disiplinlerin odağında yeni keşiflere olanak sağlıyor.

Future Tellers 2017

28 Eylül 2017

Digilogue Summit 2017; insan bedeni, yapay zeka, dijital mimari, inovatif ürün geliştirme, teknoloji etiği gibi pek çok konu üzerine çalışan alanının öncü isimlerini bir araya getirdi. Geleceğiniz bugününüze dayanıyor. Bugününüzse sizi bilginizin sınırlarını zorlamaya, zihninizin ufuklarını genişletmeye ve çerçevelerinizi yıkmaya çağırıyor.

Responsive image
Responsive image

Digital Revolution

6 Mart 2016

Türkiye’nin dijital dönüşüm hikayesinde yeni bir başlangıca olanak sağladı. Bu sergi kapsamında, dijital dünyayı farklı disiplinler ışığında kullanan konuşmacılarla gerçekleştiren “Digilogue Paneli” aynı isimli platformun da ilk etkinliğiydi.

Digilogue