Festival

Sonar İstanbul başta olmak üzere, teknolojiyi odağına alan yaratıcı festivaller ile iş birliği içerisinde olan Digilogue, yeni neslin üretim alışkanlıklarını köklü şekilde değiştirecek güncel projeler ortaya koyarak, teknoloji ve sanat birlikteliğini kitlelere aktarmak üzere iş birliklerine olanak sağlıyor.

Responsive image

Sonar Istanbul 2019

8-9 Mart 2019

Digilogue katkılarıyla 3. kez Zorlu PSM’de düzenlenecek Sónar İstanbul, deneyim ve atmosfer odaklı yeni sanatçıların çizgi dışı şovlarına ev sahipliği yapıyor. Her sene farklı endüstrilerden yenilikçi işler üreten isimleri buluşturan Sónar+D, yaratıcılığın teknoloji kanalıyla hayata dokunmasına katkı sağlıyor.

Today’s Art Festival

9 Mart 2019

Digilogue'un yaratıcı içerik partneri olarak katıldığı festivalde, Hyper_hologram performansını takiben, dijital sanat küratorü Juliette Bibasse tarafından, Digilogue Artistik direktörü Lalin Akalan'ın katılımı ile Digiloue ve c/a'in gelişen işbirliğini ve çalışmalarının değerini inceleyen bir konuşmaya yer verildi. c/a'in dijital sihirbazlık olarak nitelendirilen çalışmalarının arka planı ve gelişimi üzerine değerlendirmeler yapıldı.

Responsive image
Responsive image

Sonar Istanbul 2018

6-7 Nisan 2018

Dünyanın en önemli elektronik müzik fesivallerinden Sónar, 25 yaşına girdi. Festivalin İstanbul ayağıysa geçtiğimiz sene ilk defa düzenlenmiş ve çok ses getirmişti. Bu sene 6-7 Nisan tarihlerinde yeniden Zorlu PSM’de gerçekleştirilen festival, müzik dünyasına dair üretim yapan müzisyenden akademisyene, araştırmacıdan bilim insanına pek çok ismi bir araya getirdi.

Sonar Istanbul 2017

2017

Sıra dışı bir müzik ve festival deneyimi yaşamak isteyen elektronik müzik severler için dünyanın en prestijli elektronik müzik, yaratıcılık ve teknoloji festivali olan Sonar Festivali, Digilogue co-sponsorluğunda Türkiye’de ilk kez Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlendi.

Responsive image
Digilogue