Sergi

Teknolojinin kazandırdığı güncel tekniklerin ve alternatif düşünce biçimlerinin uzantısı olan işler için yeni bir alan sağlayan Digilogue sergileri, dijital dönüşümü realize ediyor.

Responsive image

Body Paint

10 Mart 2019

Tate Britain, Victoria & Albert Müzesi ve birçok galeri de sergilenmiş olan “Body Paint”, vücudun hareket ve dans ile kendini ifade etmesi için doğal bir içgüdü oluşturduğuna inanarak ortaya çıkıyor.

Narrow

29 Mart 2018

Uzun mesafede mükemmel hizalanan çok sayıda karo sayesinde izleyiciler, Nonotak’ın ayrıntılı ışık ve ses programlamasına ve geniş boyutlarda bir alan incelemesine tanıklık ediyor

Responsive image
Responsive image

Future Tellers

Subtitle

“Future Tellers / Gelecek Anlatıcıları” teması bilim kurgunun kalbinde sık sık yer edinen bir başka insanlık hâlinden, hayal gücünden ilham alıyor.

Across The Line

14 Kasım 2017

Across the Line sergisi, British Council ve Digi.logue iş birliğinde gerçekleşen iki haftalık AltCity Istanbul Residency Programı kapsamında bir araya gelen farklı disiplinlerden 12 sanatçının Birleşik Krallık merkezli dijital sanat grubu SquidSoup liderliğindeki etkileşimi sonucu oluşan; karma medya, enstalasyon, kod, ışık, heykel ve mekanik barındıran bir grup sergisi.

Responsive image
Responsive image

Everything

13 Hazira 2017

David OReilly, oyuncuların birçok olası varoluşu keşfedebileceği interaktif bir dünyaya, istediğiniz her şey olabileceğiniz bir oyuna imza atıyor!

Upload = Delphic Panaceas

20 Nisan 2017

Digilogue, Sonar +D kapsaminda gerçekleştireceği “Audint” sergisiyle, 2017 yılı süresince düzenleyeceği etkinliklerini başlatıyor. Audint’in Upload = Delphic Panaceas isimli sergisi 20 Nisan tarihine kadar Zorlu Performans Sanatları Merkezinde yer alacak.ü,

Responsive image
Responsive image

Digital Revolution

20 Şubat 2016

Dijital medyayı kullanarak alanlarında sınırları zorlayan bir dizi sanatçı ilk defa bir araya getiren Digital Revolution, Barbican International Enterprises küratörlüğü ve Zorlu Holding katkılarıyla İstanbul’da!

Digilogue