Performans

Görsel - işitsel performansları odağına alan Digilogue, yerel ve uluslararası birçok sanatçının Türkiye prömiyerine ev sahipliği yapıyor.

Responsive image

DÖKK: Fuse

16 Ekim 2019

İtalyan teknoloji ve sanat stüdyosu fuse*’un yapımı performans, Amerika’dan Güney Kore’ye kadar sahne aldığı her yerde seyircisini büyüledi ve 2019 yılında Almanya’da gerçekleşen Dijital Tasarim Ödülü “German Design Awards” ı kazandı.

24 Hour Host, Lauren McCarthy

19 – 20 Ekim 2019

Digilogue Space’de oluşturulacak ev atmosferindeki alanda, yapay zekanın yönetimi altında hareket edecek olan performans sanatçısı Leman S. Darıcıoğlu tarafından sunulacak.

Responsive image
Responsive image

Sonar Istanbul 2019: AV Performansları

9 Mart 2019

Suspendisse eu ligula ultrices, sollicitudin velit ac, cursus felis. Sed convallis nulla eget diam efficitur, vel suscipit lectus blandit. Donec sed cursus nisi, eget vehicula turpis. Fusce vel interdum sem, sed congue ex. Phasellus placerat ornare justo in ultricies. In eu orci quis tortor fermentum malesuada vel vitae risus. Cras euismod magna sed congue facilisis.

Eclipse, Nonotak

29 Mayıs 2019

Görsel sanatçı Noemi Schipfer ve müzisyen, mimar Takami Nakamoto liderliğindeki görsel sanat ve performans projeleri kollektifi Nonotak ile Narrow sergisi açılışında Eclipse başlıklı yeni işlerinin dünya prömiyerini İstanbul’da yapıyor!

Responsive image
Responsive image

Sonar Istanbul 2018: AV Performansları

06 Nisan 2018

Dünyanın en önemli elektronik müzik fesivallerinden Sónar, bu yıl 25 yaşında. Festivalin İstanbul ayağıysa geçtiğimiz sene ilk defa düzenlenmiş ve çok ses getirmişti. Bu sene 6-7 Nisan tarihlerinde yeniden Zorlu PSM’de gerçekleştirilen festival, müzik dünyasına dair üretim yapan müzisyenden akademisyene, araştırmacıdan bilim insanına pek çok ismi bir araya getirdi.

Hello City, Liam Young

10 Kasım 2017

Sorgulayıcı mimar Liam Young’a ve her şeyi gören akıllı bir şehir işletim sistemine katılarak yazılım sistemleri, otonom altyapılar, hayalet yapılar, anomaliler, kusurlar ve bağımsız görüntülerin oluşturduğu bir ağda sürücüsüz bir takside yolculuğa çıkarak makinenin ötesindeki yabanı keşfedin.

Responsive image
Responsive image

Monolith + Bonded

15 Aralık 2017

AltCity İstanbul, İki Farklı Performans ile Mix Festival’de!

Digilogue