Digi.logue, Everything sergisi kapsamındaki etkinliklerine eski gazeteci, yeni Ekranella’cı Elçin Yahşi ve Next Academy başkanı Levent Erden’in katılacağı “Oscar’ın Oyunu” isimli panel ile devam ediyor. Panelde, Oscar’da “Kısa Film” kategorisinde değerlendirme listesine alınan ilk oyun olan Everything üzerine konuşulacak.

5 Temmuz Çarşamba günü saat 19:00’da Digi.logue’da, gazeteci yazar Elçin Yahşi ve reklamcı Levent Erden’in katılımıyla “Oscar’ın Oyunu” isimli bir panel gerçekleştirilecek. Tarihte Oscar’ın değerlendirme listesine giren ilk video oyunu olan Everything’den yola çıkılarak hazırlanan panelde, konunun ekran kısmıyla ilgili soruları Elçin Yahşi yanıtlarken oyunun dijital dünyadaki etkisi ve başlattığı dönüşüm sürecini ise Levent Erden ele alacak. David OReilly’nin Everything oyunu üzerine konuşulacak olan panel, Oscar tarihi üzerinden dijital geleceğe ışık tutulacak. Hem sinemaseverleri hem de teknoloji meraklılarını bir araya getirecek olan etkinlikte geleneksel ve tutucu olarak eleştirilen akademinin dijital dönüşüme ayak uydurup uyduramayacağı ikilinin keyifli sohbetiyle masaya yatırılacak.

Katılım için App Store‘dan ya da Google Play üzerinden Digi.logue uygulamasını indirmeniz, üye olarak etkinliği ajandanıza eklemeniz yeterli.